Tel: 731 589 221

logo_gmp logo_haccp logo_fda logo_halal logo_koser
Język:
|
W koszyku jest 0 artykułów
100 % sok z mangostanu XAN-MAX, 1/1 149.80 zł x 0

100 % sok z mangostanu XAN-MAX, karton 12/1 165.00 zł x 0

100 % sok z mangostanu XAN-MAX, karton 4/1 599.20 zł x 0

O nas


Sok XAN-MAX

W 100 procentach naturalny, 100 procentowy czysty mangostan, bez dodatku żadnych cukrów, bez dodatku konserwantów, bez napisów drobnym drukiem, wszechstronnie certyfikowany, testowany w 100 procentach! 100 procentowy sok z mangostanu, jeden z niezaprzeczalnie najlepszych suplementów diety, który wspomaga układ odpornościowy, zapobiega problemom zdrowotnym, zapewnia dobre samopoczucie a tym samym niezbędną witalną energię.

Klub XAN-MAX

Klub Xan-maX zrzesza tych optymistów, którzy zdecydowali się zainwestować w swoje zdrowie i w swoją przyszłość. Oczekujemy więcej od życia? Wiedzy, profesjonalnego wsparcia, pozytywnych wibracji i doskonałego 100 procentowo testowanego produktu popartego solidnym modelem biznesowym. Właśnie taki jest Klub Xan-maX.

Zamówienie

100 procentowy, naturalny sok z mangostanu Xan-maX to więcej niż tylko sok. Jest naturalnym wysokogatunkowym produktem składającym się z wielu wysokogatunkowych antyoksydantów – ksantonów, minerałów i witamin. Ma dowiedziony pozytywny wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie i pomaga w zniesieniu trudów zwykłego dnia. My to wiemy. Nasi stali klienci już się o tym przekonali. Proszę też sprawdzić i samemu skosztować.

SKLEP


100 % sok z mangostanu XAN-MAX, 1/1

XAN-MAX to 100 procentowy naturalny sok z mangostanu bez dodatku konserwantów i bez cukru. Zrównoważony skład miąższu i skórki owoców nadaje mu charakterystyczny kolor, zapewniają wyborny smak i ogromną ilość substancji ważnych dla naszego zdrowia.
Opakowanie: 1 butelka (730 ml).

100 % sok z mangostanu XAN-MAX, karton 12/1

XAN-MAX to 100 procentowy naturalny sok z mangostanu bez dodatku konserwantów i bez cukru. Wyważone proporcje miąższu i skórki owoców nadają mu charakterystyczny kolor, zapewniają wyborny smak i ogromną ilość substancji ważnych dla naszego zdrowia.

Teraz w praktycznym opakowaniu – małe buteleczki można schować do torby albo praktycznie spakować do podróży.
Opakowanie 12 butelek po 60 ml.

100 % sok z mangostanu XAN-MAX, karton 4/1

XAN-MAX to 100 procentowy naturalny sok z mangostanu bez dodatku konserwantów i bez cukru. Wyważone proporcje miąższu i skórki owoców nadają mu charakterystyczny kolor, zapewniają wyborny smak i ogromną ilość substancji ważnych dla naszego zdrowia.

Proszę spróbować pakiet rodzinny
4 butelki soku z mangostanu (4x 730 ml)
plus kubek 30 ml.